Apartamenty Pan Tadeusz

Apartamenty Pan Tadeusz mieszczą się w centrum Ustronia, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

W najbliższej okolicy znajdują się parki, place zabaw, sklepy, PKP, PKS, Bulwary Wiślane, korty tenisowe,staw kajakowy, itp.

Apartament usytuowany jest w odległości 5 minut spacerem od amfiteatru który zlokalizowany jest w parku, gdzie w sezonie odbywają się różnego rodzaju imprezy, jak koncerty, występy kabaretów, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z terminami organizowanych imprez w Ustroniu na stronie Urzędu Miasta Ustroń.  

Nasi Goście w okresie letnim mogą wypoczywać nad rzeką Wisłą ( znajdującą się w odległości 10 min spacerem od Apartamentu). Ustroń to doskonałe miejsce do pieszych wycieczek górskich, nordic walking, wycieczek rowerowych.

W okresie wiosenno – letnim Ustroń i miasteczka sąsiadujące zapewniają mnóstwo atrakcji. Począwszy od Leśnego Parku Niespodzianek, przez Extreme Park na Równicy, staw kajakowy, Park Dinozaurów, Basen Solankowy w Ustroniu Zawodziu, Park Wodny w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, Parki linowe, Park Miniatur i stadnina koni w Ochabach, kolej linowa Czantoria, itp.

W okresie zimowym Turyści mogą korzystać z narciarstwa zjazdowego na znajdujących się w Ustroniu i pobliskich miasteczkach wyciągach narciarskich oraz narciarstwa biegowego na trasach spacerowych.

Usytuowanie apartamentu sprzyja dziennym i wieczornym spacerom. Polecamy odwiedziny licznych kawiarenek i restauracji położonych w pobliżu apartamentu.

W całym obiekcie dostępne jest bezpłatne WiFi.